RNC55H3163FRRSL
MFR.Part #
RNC55H3163FRRSL
JLCPCB Part #
C1812409
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors