RNC50H3013FRRE7
MFR.Part #
RNC50H3013FRRE7
JLCPCB Part #
C3470258
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors