RNC50H2522DSBSL
MFR.Part #
RNC50H2522DSBSL
JLCPCB Part #
C1456266
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors