RN55E2183BRSL
MFR.Part #
RN55E2183BRSL
JLCPCB Part #
C1804437
Description
-65℃~+175℃ 125mW 218kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors