RNC50H24R9BSRE5
MFR.Part #
RNC50H24R9BSRE5
JLCPCB Part #
C3488805
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors