RNC50H2491BRRE6
MFR.Part #
RNC50H2491BRRE6
JLCPCB Part #
C3364125
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors