ERC5018K000BHEA500
MFR.Part #
ERC5018K000BHEA500
JLCPCB Part #
C3491383
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS