RNC50H2490FRRE6
MFR.Part #
RNC50H2490FRRE6
JLCPCB Part #
C3579322
Description
-65℃~+175℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors