RNC50H2323FSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H2323FSB14
JLCPCB Part #
C1445588
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors