RNC50H2263DSRE6
MFR.Part #
RNC50H2263DSRE6
JLCPCB Part #
C1816801
Description
-65℃~+175℃ 100mW 226kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors