RNC50H2211FRBSL
MFR.Part #
RNC50H2211FRBSL
JLCPCB Part #
C1449866
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors