RNC50H2101BSRSL
MFR.Part #
RNC50H2101BSRSL
JLCPCB Part #
C1825750
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors