RNC50J6340BRRE631
MFR.Part #
RNC50J6340BRRE631
JLCPCB Part #
C3383435
Description
-65℃~+175℃ 100mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors