RNC50H2052FRRE831
MFR.Part #
RNC50H2052FRRE831
JLCPCB Part #
C3438714
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors