RNC50H2051FRRE831
MFR.Part #
RNC50H2051FRRE831
JLCPCB Part #
C3366110
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors