RNC50H1741BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1741BSBSL
JLCPCB Part #
C1466831
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors