RNC50H1141BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1141BSBSL
JLCPCB Part #
C1466676
Description
-65℃~+175℃ 1.14kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors