RNC50H1670BSRSL
MFR.Part #
RNC50H1670BSRSL
JLCPCB Part #
C1825693
Description
-65℃~+175℃ 100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors