RNC50H1431DPB14
MFR.Part #
RNC50H1431DPB14
JLCPCB Part #
C3549015
Description
-65℃~+175℃ 1.43kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors