RNC50H1501DPB14
MFR.Part #
RNC50H1501DPB14
JLCPCB Part #
C1453285
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors