RNC50H1302DRB14
MFR.Part #
RNC50H1302DRB14
JLCPCB Part #
C3512379
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors