RNC50H1271BRR36
MFR.Part #
RNC50H1271BRR36
JLCPCB Part #
C3370497
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors