RNC50H1240BSRE8
MFR.Part #
RNC50H1240BSRE8
JLCPCB Part #
C3351038
Description
-65℃~+175℃ 100mW 124Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors