RNC50H1241BSRE8
MFR.Part #
RNC50H1241BSRE8
JLCPCB Part #
C3499351
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors