RNC50H1210FMB14
MFR.Part #
RNC50H1210FMB14
JLCPCB Part #
C3449783
Description
-65℃~+175℃ 100mW 121Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors