RNC55J2501FSBSL
MFR.Part #
RNC55J2501FSBSL
JLCPCB Part #
C1423323
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors