RNC50H1202BMRE6
MFR.Part #
RNC50H1202BMRE6
JLCPCB Part #
C1822971
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors