RLR05C10R0GMRE8
MFR.Part #
RLR05C10R0GMRE8
JLCPCB Part #
C3459800
Description
-65℃~+150℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors