RNC50H1201BSRE8
MFR.Part #
RNC50H1201BSRE8
JLCPCB Part #
C3569445
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors