RNC50H1152BMBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H1152BMBSL
JLCPCB Part #
C1466711
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors