RNC50H1132FRB14
MFR.Part #
RNC50H1132FRB14
JLCPCB Part #
C3369875
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors