RNC50H1112DSRSL
MFR.Part #
RNC50H1112DSRSL
JLCPCB Part #
C3417936
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors