RNC50H6901DSB14
MFR.Part #
RNC50H6901DSB14
JLCPCB Part #
C1455014
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors