RNC50J1430DSRE5
MFR.Part #
RNC50J1430DSRE5
JLCPCB Part #
C3363707
Description
-65℃~+175℃ 100mW 143Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors