RNC50H1060DSRE5
MFR.Part #
RNC50H1060DSRE5
JLCPCB Part #
C3394252
Description
-65℃~+175℃ 100mW 106Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors