RNC50H1060DSRE8
MFR.Part #
RNC50H1060DSRE8
JLCPCB Part #
C3444103
Description
-65℃~+175℃ 100mW 106Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors