RNC50H1042DSBSL
MFR.Part #
RNC50H1042DSBSL
JLCPCB Part #
C1456649
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors