CMF505K2300FKEK
MFR.Part #
CMF505K2300FKEK
JLCPCB Part #
C1417694
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS