RNC50H1022DSRE7
MFR.Part #
RNC50H1022DSRE7
JLCPCB Part #
C3538070
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors