RNC50H1022DSRE6
MFR.Part #
RNC50H1022DSRE6
JLCPCB Part #
C3512282
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors