RNC50H1022BSRE5
MFR.Part #
RNC50H1022BSRE5
JLCPCB Part #
C3448351
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors