RWR78N1001FRS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR78N1001FRS73
JLCPCB Part #
C1836545
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 1kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors