RNC50H1011BSRE7
MFR.Part #
RNC50H1011BSRE7
JLCPCB Part #
C3456177
Description
-65℃~+175℃ 1.01kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors