Y0786648R000T9L
MFR.Part #
Y0786648R000T9L
JLCPCB Part #
C1477276
Description
-55℃~+125℃ 600mW 648Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS