RNC50H1003FRRSL
MFR.Part #
RNC50H1003FRRSL
JLCPCB Part #
C3545155
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors