RN65D7680FBSL
MFR.Part #
RN65D7680FBSL
JLCPCB Part #
C1429733
Description
-65℃~+175℃ 500mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors