RNC50H1000FSRE531
MFR.Part #
RNC50H1000FSRE531
JLCPCB Part #
C3444309
Description
-65℃~+175℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors