RN70E8252BRSL
MFR.Part #
RN70E8252BRSL
JLCPCB Part #
C1819016
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82.5kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors