RN70E8202FB14
MFR.Part #
RN70E8202FB14
JLCPCB Part #
C1408400
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors