RN65C1541FB14
MFR.Part #
RN65C1541FB14
JLCPCB Part #
C1417936
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors